Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

15. Półmaraton Marzanny

18 marca 2018 @ 11:00 - 14:00

W Krakowie od czternastu lat biegacze, zaraz po utopieniu kukły Marzanny, startują do rywalizacji na trasie półmaratonu. Od kilku lat zamiast monotonnych okrążeń Błoń proponujemy trasę zarówno bulwarami wiślanymi, niedaleko Wawelu, a także urokliwymi zaułkami Starego Miasta. Dwunasta edycja przyniosła także kolejną atrakcję: bieg na dystansie 10km.

Podobnie jak w ubiegłym roku, oprócz inauguracji wiosennego sezonu biegowego oraz promocji Krakowa, proponujemy całkiem nowy, charytatywny cel naszej imprezy – zebranie funduszy dla Fundacji Wspierania Kardiochirurgii dziecięcej Schola Cordis. Jej założycielem oraz Prezesem Zarządu jest prof. Janusz Skalski, kierownik Oddział Kardiochirurgii i Intensywnej Opieki Kardiochirurgicznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Na trasę Półmaratonu Marzanny zapraszamy w niedzielę 19 marca 2017 r. Start o godzinie 11:00 – półmaratonu na krakowskich Błoniach (Cichy Kącik); miejsce startu biegu na 10km to alejka na bulwarach wiślanych – poniżej kościoła na Skałce, naprzeciwko dawnego hotelu Forum – organizator oczywiście zapewnia transport z biura zawodów w okolice linii startu!

Szczegóły

Data:
18 marca 2018
Czas:
11:00 - 14:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://www.polmaratonmarzanny.pl/

Organizatorzy

Krakowski Klub Biegacza „Dystans”
Fundacja Wspierania Kardiochirurgii dziecięcej Schola Cordis
Portal maratonypolskie.pl

Miejsce

Al. 3 Maja
Al. 3 Maja
Kraków, Polska
+ Google Map