Jak dołączyć do projektu?

Jeśli nie masz z kim iść w góry, a masz: chęci, pozytywne nastawienie, a przy tym kondycję fizyczną pozwalającą na całodniowy trekking – dobrze trafiłeś!

W 2018 r. chcemy zorganizować wyjścia na najwyższe szczyty pasm górskich w Polsce. Jeżeli chcesz do nas dołączyć i być na bieżąco zrób te 3 rzeczy:

1. Polub nasze profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Będziemy tam ogłaszać terminy wyjazdów, umieszczać relacje z wypraw i nie tylko 🙂 Polecamy dodać nas do obserwowanych.

2. Dołącz do grupy na FB NOGAMI W GÓRY. To tam znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące dojazdu, górskiego szlaku, obowiązkowego wyposażenia i przewidywanych warunków atmosferycznych. W opisie grupy znajdziesz zasady grupy i wyjazdów.

3. Zaglądaj do naszego kalendarza na nogamidogory.pl. Tam kolorem niebieskim będą z wyprzedzeniem zaznaczane terminy zdobywania szczytów. Dzięki temu wcześniej będziesz mógł zaplanować sobie czas.

Wszyscy, którzy się zdecydują na wycieczkę z nami są zobowiązani zapoznać się z REGULAMINEM wyjazdów oraz jednorazowo podpisać krótkie oświadczenia, które dostarczymy Wam na miejscu 🙂 Nic strasznego, nic trudnego. Wystarczy tylko spakować plecak, obserwować nasze profile w mediach społecznościowych i czekać na informacje.

Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało możecie je zadać wysyłając nam maila lub prywatną wiadomość na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Nogami do Góry

Nogami do Góry – Bądź częścią przygody!